Ceník půjčovny

Pro všechny, kteří mají v plánu si renovovat parkety sami a nechtějí utrácet za drahé brusky, nabízíme možnost půjčení brusek na parkety. Naše firma Podlahy Kyncl Kolín nabízí k zapůjčení pouze kvalitní profesionální brusky na broušení parket značky BONA včetně kompletního doplňkového sortiment, jako jsou laky, oleje a samozřejmě brusivo.

Záloha na zapůjčení brusek
Při zapůjčení brusky požadujeme zálohu 5000,-, která vám bude v den vrácení brusky vyplacena zpět. Bruska na parkety musí být při vrácení čistá a zcela funkční.

Zálohu NELZE uhradit platební kartou. Platby přijímáme POUZE hotově.

Ověření totožnosti
Při zapůjčení brusek prosíme o předložení OP.

Brusivo:
Protože se nedá přesně určit množství brusiva potřebného pro danou práci, můžete využít naší nabídky a zapůjčit si po úhradě příslušné zálohy předpokládané množství brusiva. Nepoužité, nepoškozené a čisté brusivo se vrací spolu se zapůjčeným strojem a skutečně spotřebované množství se vyúčtuje spolu s půjčovným.

Ceník:

Talířová bruska BONA 400Kč/den
Válcová bruska BONA 750Kč/den
Okrajová bruska BONA 300Kč/den

Objednání brusek pouze telefonicky: +420 608 965 695

Naším zákazníkům také nabízíme široký sortiment spotřebního materiálu nutného ke kvalitnímu broušení parket. Samozřejmou součástí našich služeb je poradenství. Nezávazně nás kontaktujte a my vám poradíme, jaké brusky vybrat, jaké použít oleje a vosky i jak postupovat při broušení nebo jak co nejvíce omezit znečištění při broušení parket. Pokud se rozhodnete jinak a na broušení podlahy si nakonec netroufnete, i to není problém. Naše firma Podlahy Kyncl Kolín vám tuto renovaci podlahy provede za bezkonkurenční ceny sama.