Brusky na parkety

Brusky na parkety BONA jsou výkonné a efektivní stroje, které lze využít k mnoha účelům. Díky jejich funkčnímu designu se snadno ovládají a navíc speciálně konstruovaná transportní kolečka usnadňují převoz brusek mezi jednotlivými zakázkami. Brusky na parkety BONA jsou perfektní kombinací funkčnosti, spolehlivosti, bezpečnosti a snadného ovládání a bezprašného broušení.

Pokud se chystáte renovovat podlahu svépomocí a nechcete investovat peníze do vlastních profesionálních brusek, tak právě pro vás tu je naše půjčovna brusek na parkety. Pomocí brusek na parkety z naší půjčovny firmy Podlahy Kyncl Kolín docílíte dokonalého vybroušení parket i veškerých dřevěných podlah. 

bona brusky

Ceník:

Talířová bruska BONA

400Kč/den

Válcová bruska BONA

750Kč/den

Okrajová bruska BONA

300Kč/den

Objednání brusek pouze telefonicky: +420 608 965 695

Naším zákazníkům také nabízíme široký sortiment spotřebního materiálu nutného ke kvalitnímu broušení parket. Samozřejmou součástí našich služeb je poradenství. Nezávazně nás kontaktujte a my vám poradíme, jaké brusky vybrat, jaké použít oleje a vosky i jak postupovat při broušení nebo jak co nejvíce omezit znečištění při broušení parket. Pokud se rozhodnete jinak a na broušení podlahy si nakonec netroufnete, i to není problém. Naše firma Podlahy Kyncl Kolín vám tuto renovaci podlahy provede za bezkonkurenční ceny sama.